KONST / Litografier / Färglitografi 14309218
nr 1430 9218
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 158/460, yttermått inklusive ram: 33x42-42x33 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:54:07
100 kr
150 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren